افزایش فالوور اینستاگرام با 9 گام ساده

اولین گام : داشتن یک پروفایل کامل و بهینه شده

همان طور که می دانید اولین گام برای افزایش فالوور اینستاگرام رایگان داشتن یک پروفایل کامل می باشد. برای کار کردن و فعالیت داشتن در اینستاگرام باید حتما یک پروفایل داشته باشید. این پروفایل مانند رزومه ای برای شما می باشد تا با آن بتوانید شناخته شوید و کاربران بتوانند شما را بشناسند.

پس اگر به تازگی قصد وارد شدن به دنیای اینستاگرام را دارید ابتدا یک پروفایل ایجاد کنید و اگر هم مدتی است که در اینستاگرام فعالیت دارید حتما سری به پروفایل خودتان بزنید و کم و کاستی های آن را پیدا کرده و ویرایش و بهینه سازی کنید.

بهینه سازی به این معنی است که به طور کامل خودتان و حوزه کاری خودتان را در پروفایل به همراه تصاویری از برند و یا شرکت و کسب و کار و ... قرار دهید. همچنین باید دقت داشته باشید که پروفایلی که دارید حتما به صورت عمومی باشد تا همه بتوانند آن را مشاهده و دنبال کنند.

پس اگر پروفایل شما عمومی نیست و یا از عمومی بودن یا نبودن آن اطلاعی ندارید به بخش تنظیمات یا Options بروید و گزینه Private Account را حتما روی خاموش و غیر فعال قرار دهید.

همچنین در قسمت بیوگرافی یا توضیحات مربوط به خود کامل حوزه کاری و کسب و کار خودتان را توضیح دهید. به طوری که هر فردی که آن را خواند با کسب و کار یا برند شما آشنا شده و مشتاق استفاده از آن باشد. پس این بخش باید خیلی جذاب نوشته شود.

دومین گام : خودتان تنهایی تیم خودتان باشید

گام دوم در افزایش فالوور اینستاگرام رایگان این است که سعی کنید خودتان تنها و به صورت تک نفره مدیریت صفحه خود در اینستاگرام را در دست داشته باشید ، چون اگر چند نفر باشید هر یک از شما نظری چه درست و چه نادرست دارد و دخالت این نظرات و استفاده از آنها در صفحه ممکن است خیلی جالب نباشد.

ولی اگر خودتان تنها کار کنید حواستان به همه چیز هست و می دانید چه چیزی را اضافه و یا چه چیزی را حذف کنید و نظرات مختلف شما را سر در گم نمی کند و راحت تر کارتان را انجام خواهید داد.

مطالعه مقاله کامل افزایش فالوور اینستاگرام

/ 1 نظر / 20 بازدید